Razpisana delovna mesta

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • Dodatna izobraževanja voznikov o varnosti v prometu in ekonomičnosti vožnje,
  • Nadzor nad oddajo in izpolnjevanjem evidenc dokumentacije pri prevozih
  • Vodenje evidenc o nesrečah in ukrepih ob morebitnih prometnih incidentih,
  • Vodenje evidenc (skupaj s kadrovsko službo) in veljavnosti dokumentov voznikov, vključno z voznikovim vozniškim izpitom, kodo 95 in vsemi potrebnimi dovoljenji.
  • Usklajevanje dopustov voznikov (skupaj s prometniki in kadrovsko službo),
  • Nadzor na ekonomičnostjo vožnje posameznih voznikov ter iskanje načinov za izboljšanje učinkovitosti vozil,
  • Komunikacija preko telefona in preko osebnega računalnika.

PRIČAKUJEMO

  • Zaključena vsaj VI. I. stopnja izobrazbe strokovne smeri ali druga ustrezna izobrazba,
  • Vsaj 3 leta delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu v prevoznem podjetju,
  • Poznavanje zakonodaje in regulativ na področju transporta,
  • Poznavanje dela z računalnikom (MS Office…),
  • Obvladovanje slovenskega jezika,
  • Sposobnost komuniciranja v srbskem/hrvaškem in angleškem jeziku,
  • Izkušnje pri vodenju večje ekipe sodelavcev,
  • Odlične komunikacijske veščine,
  • Sposobnost reševanja konfliktov,
  • Vozniški izpit B kategorije,
  • Zaželene so izkušnje pri vožnji tovornih vozil kategorije C in E.

PONUJAMO

  • Redno, zanesljivo, odlično in stimulativno plačilo,
  • Zaposlitev za nedoločen čas s 3 mesečno poskusno dobo,
  • Privlačno, perspektivno in urejeno delovno okolje,
  • Dinamično in raznoliko delo,
  • Možnost strokovnega razvoja,
  • Možnost razvoja potencialov in nadgradnjo kompetenc,
  • Sodelovanje v ekipi mladih, zagnanih in dinamičnih sodelavcev,
  • Prizadevamo si za nenehen razvoj znanja in kompetenc znotraj podjetja, ob tem pa nenehno skrbimo za dobro počutje sodelavcev na delovnem mestu z odprto komunikacijo in medsebojnim sodelovanjem.

Prijava na delovno mesto

Prosimo, da prošnje z življenjepisom pošljete najkasneje do 8. 11. 2023 na portal ali na elektronsko pošto kadrovska@klementransport.si. V zadevo sporočila vpišite Prijava na delovno mesto “Vodja voznikov.”
Veselimo se vaše prijave!

Delo voznika tovornega vozila je odgovoren in dinamičen poklic. V našem podjetju iščemo voznike na različnih segmentih transporta – prevoz zmrznjenega in hlajenega blaga, prevoz goriv, tekočin in razsutega tovora, prevoz palet s klasičnimi polpriklopniki ali delo na solo vozilu.

Kaj lahko pričakuješ?

  • Dinamično delo: Vsak dan novi izzivi in različne poti!
  • Odlična ekipa sodelavcev! Skupaj premagujemo izzive in slavimo uspehe.
  • Priložnosti za rast: Verjamemo v tvoj potencial! Ponujamo ti možnost pridobivanja novih znanj in veščin.

Koga iščemo:

  • Si izkušen in varen voznik? To je prava priložnost, da svoje znanje in izkušnje uporabiš pri nas!
  • Tudi če s svojo karierno potjo voznika šele začenjaš smo mi pravi naslov za začetek! Pomagamo ti do samostojnega opravljanja dela kot voznik.
  • Zanesljivost: Zaupamo našim sodelavcem in pričakujemo, da se en na drugega lahko zanesemo. To je ključno za dobro delovanje ekipe.
  • Prilagodljivost: Delo na različnih poteh v Sloveniji ali v tujini zahteva iznajdljivost in sposobnost hitrega prilagajanja novim situacijam.
  • Veselje do dela: Želimo si nekoga, ki na delo prihaja z veseljem in pozitivno delovno vnemo.

Kaj ti ponujamo:

  • Privlačna plača: Tvoj trud, znanje in predanost odličnosti do opravljenega dela bosta ustrezno nagrajena. Ponujamo konkurenčno plačilo in možnost dodatnih ugodnosti. Plačilo je odvisno od segmenta na katerem opravljaš delo, od tvojih izkušenj in tudi od dodatnih licenc (na primer ADR)
  • Stabilnost in varnost: Naše podjetje je uspešno in stabilno, kar ti zagotavlja varno delovno okolje in dolgoročno zaposlitev.
  • Varna in udobna tovorna vozila znamke Man. Vozni park stalno posodabljamo, tako, da so vsa vozila novejšega letnika. S tem skrbimo za udobje voznika.
  • Vsa oprema za delo je brezhibna in ti omogoča nemoteno delo

Pridruži se nam in postani pomemben del naše zgodbe o uspehu! Prijavi se že danes tako, da pošlješ svoj življenjepis na kadrovska@klementransport.si ali uporabiš obrazec za prijavo na naši spletni strani.

Veselimo se, da te spoznamo!

Ekipa Klemen Transporta!

V naši ekipi, ki počasi a vztrajno raste imamo odprtih nekaj prostih delovnih mest na različnih lokacijah.

  • Dinamično delo: Vsak dan novi logistični izzivi!
  • Priložnosti za rast: Verjamemo v tvoj potencial! Ponujamo ti možnost pridobivanja novih znanj in veščin ter možnost napredovanja znotraj podjetja.

  • Izkušen viličarist: Imaš izkušnje z upravljanjem viličarja? Odlično! To je prava priložnost, da svoje znanje in veščine uporabiš pri nas!
  • Prilagodljivost: Delo na različnih lokacijah zahteva prilagodljivost in sposobnost hitrega prilagajanja novim situacijam.
  • Veselje do dela: Želimo si nekoga, ki na delo prihaja z veseljem in pozitivno delovno vnemo. Ekipa na ta način sodeluje še bolje! Želimo, da se sodelavci v našem podjetju počutijo odlično!

  • Privlačna plača: Tvoj trud, znanje in predanost odličnosti do opravljenega dela bosta ustrezno nagrajena. Ponujamo konkurenčno plačilo in možnost dodatnih ugodnosti.
  • Pozitivno delovno okolje: Skrbimo za dobro vzdušje in prijateljske odnose med sodelavci. V naši ekipi vlada pozitivna energija!

Pridruži se nam in postani pomemben del naše zgodbe o uspehu! Prijavi se že danes tako, da pošlješ svoj življenjepis na kadrovska@klementransport.si ali uporabiš obrazec za prijavo na naši spletni strani.

na zaposlitev

Priponka (neobvezno)
40 mio Prevoženih kilometrov
420 Tovornih vozil
650 Zaposlenih
53.420 Skladiščnih površin (km2)
12 mio Porabljenega goriva (l)
180.000 Odprtih nalogov za prevoz

* Statistika za leto 2022